За даними моніторингу за поточний 43 тиждень захворюваність на на грип та ГРВІ знаходиться на сезонному рівні.
За звітний тиждень за медичною допомогою з приводу грипу та ГРВІ звернулося 689 хворих, основну питому вагу серед захворілих складали діти -538 випадків (78%), а серед них найбільш ураженою віковою групою були діти 5-14 років – 339 випадків від всієї кількості захворілих дітей (63,0%).
Інтенсивний показник захворюваності на 100 тис. населення склав 347,7, що нижче епідемічного порогу по області (532,05).
Нагадуємо, вакцина проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 наявна у наступних закладах охорони здоров’я Білгород-Дністровського району:
КНП"Білгород-Дністровський ЦПМСД" Білгород-Дністровської міської ради
КНП "ЦПМСД Білгород-Дністровської районної ради"
КНП"ЦПМСД" Мологівської сільської ради
КНП "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги"
КНП "Татарбунарський ЦПМСД" Татарбунарської міської ради»
КНП "Тузлівський ЦПМСД" Білгород-Дністровського району»
Щодо моніторингу захворюваність на гострі кишкові інфекції в місті Білгород-Дністровський та районі, у порівнянні з попереднім тижнем, зменшилась на 36,3 %, у тому числі серед дітей захворюваність залишилася на рівні, а серед дорослих зменшилась на 66,6%.
У структурі захворюваності діти складали 71,4%, а серед них ураженою була вікова група 0-4 роки, на яку прийшлось по 40 %.
Згідно з факторним аналізом, захворювання виникли після вживання фруктів та овочів, мясних страв- по 28,5%, домашніх страв з порушенням технології виготовлення та зберігання , з закладів домашнього харчування, яйця - по 14,2%.
Вакцинокеровані повітряно-крапельні інфекції (кір, кашлюк, дифтерія епідпаротит) – в районі випадків не зареєстровано. Інші повітряно-крапельні інфекції: фіксувались спорадичними випадками.
Група соціально- значущих хвороб (СЗН) не реєструвались.
Туберкульоз- зареєстрований 2 випадки, дорослі, закритої та відкритої форми туберкульозу (МБТ-; МБТ+).
Укуси тваринами - зареєстровано 3 постраждалих, із них 1 дітей.
Встановлено, що покуси від відомих собак, за тваринами
ведеться ветеринарне спостереження. Випадків сказу серед людей не зареєстровано.
Якщо вас вкусила, подряпала чи обслинила тварина, або її слина потрапила вам на слизові оболонки, промийте місце ураження проточною водою із господарським милом (щонайменше упродовж 10 хвилин), а потім якнайшвидше зверніться до травмпункту для проведення у разі потреби щеплення.
Епідемічна ситуація залишається під контролем.